Dijmed Teknoloji

Tur Web Sitesi Yazılımı

Bütün Truzim İşlemlerini Kapsayan Web Tabanlı Uygulamalar İçin
Dijmed Teknoloji

Tur Web Sitesi Yazılımı Çorlu
Tur Web Sitesi Yazılımı Hizmeti

Tur Web Sitesi Yazılımı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Dijmed Teknoloji, tur rezervasyon web yazılımı ile turlarınızı basit bir şekilde ekleme ve yönetme olanağı bulursunuz. Oda tipi, oda fiyatı, kontenjan ve kolay bir şekilde farklı tur tarihleri ekleme çıkarma yapabilmenize olanak sağlayan tur satış altyapısıyla Google ve benzeri arama motorlarına uyumluluğun yanısıra müşterilerinizin cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlardada kolay rezervasyon yapabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Yönetimi oldukça kolay olan yeni nesil otel rezervasyon altyapımızla dilerseniz manuel dilerseniz entgrasyonla web siteniz üzerinden müşterilerinize otel rezervasyonları yaptırabilirsiniz. Karmaşık yönetim panellerinden kurtularak arama motorlarına uyumlu ve en önemlisi geliştirilebilir bir kodlamayla tasarlanmış otel rezervasyon yazılımında Dijmed Teknoloji çözüm ortağınız.

Tur Web Sitesi Yazılımı Çorlu
Tur Web Sitesi Yazılımı

Tur operatörlerinin alt acentelerine satacakları turları sisteme kolaylıkla ekleyerek, alt acentelere açacakları kullanıcı ekranlarıyla satış yapmalarına olanak sunan Tur rezervasyon web sistemi Dijmed Teknoloji ile hizmetinizde.


Tur Web Sitesi Yazılımı Çorlu

Dijmed Teknoloji tur web sitesi yazılımı ile sizlere kullanımı kolay bir yönetim paneli hazırlamakta.


Acenteye özel komisyon tanımlamaları, kredi kartı tahsilat olanağı, limitli cari hesap (açık hesap) çalışabilme olanağı gibi birçok özelliği içerisinde bulunduran tur rezervasyon web yazılımı hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM