Dijmed Teknoloji

Blog

Paylaştığımız, İlginizi çekebilecek son haberler.

Yüzlerce İşletme E-ticaret Yazılımında Dijmed Teknoloji'yi Tercih Ediyor

Türkiye'nin en gelişmiş e-ticaret yazılımını yapan ve en iyi e-ticaret altyapısıyla hizmet veren Dijmed Teknoloji referansları ile sizlerin güvenini kazanmakta ve işletmenizin başarısına ortak olmakta. Binlerce referansımız ile 81 il’de kullanıcılarımıza hizmet veriyoruz. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, Dijmed Teknoloji size en iyi çözümü üretmek için hizmet veriyor. Türkiye'nin en güçlü yazılım, e-ticaret, bilişim ve matbaa hizmetlerinin üreticilerinden olan Dijmed Teknoloji yazılım, e-ticaret, grafik, sosyal medya danışmanlığı, reklam ve daha çok hizmetleri ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılarken; markasının bünyesinde bulundurmuş olduğu TopluBaskı Matbaa ve Promosyon Hizmetleri A.Ş. ile işletmenizin tüm baskı, matbaa ve tasarım işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dijmed Teknoloji
Trakya'nın Online Matbaası Olan TopluBaskı Şimdi Tüm Türkiye'de Hizmetinizde

Türkiye'nin en büyük, en kurumsal ve en güvenilir e-ticaret sitelerinden olan TopluBaskı , Matbaa ve Promosyon ürünleri kurumsal hizmeti, profesyonel kadrosu ve kusursuz işçiliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde faaliyet göstermekte olan TopluBaskı Matbaa ve Promosyon Hizmetleri A.Ş. en kapsamlı ürün ve ürün grupları ile hizmetinizde. Profesyonel çalışma prensibi ve çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını, görüşlerini ve siparişlerini kesintisiz olarak 7/24 yanıtlamaktadır.

Dijmed Teknoloji
Dijmed Teknoloji 5000+ Kurumsal Müşterisiyle Hizmetinizde

Dijmed Teknoloji, kurulduğu günden bugüne hem yurt içi hem de yurt dışı kurumsal müşterilerine hizmet verirken potansiyel müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bu durum Dijmed Teknoloji'nin kurumsal bir işletme olarak müşterilerini ön planda tutan, sorunlarını çözen, dürüst iş yaparak; yazılım, matbaa ve danışmanlık alanlarında güvenilir hizmet vermesiyle büyümektedir.. Aynı zamanda Dijmed Teknoloji, Türkiyedeki en iyi yazılım şirketleri arasında yer alan bir şirket olarak faaliyet göstermekte ve ülkemizi yazılım/bilişim sektöründe temsil etmektedir.

Dijmed Teknoloji
Dijmed Teknoloji İşletmenizi Google'da En Üst Sırada Çıkartıyor

Dijmed Teknoloji, faaliyette olan işletmenizi veya sektöre girecek olan markanızı google'da üst sıralara çıkartma garantisini vermektedir. Dijmed Teknoloji bu garantiyi vermesindeki sebepleri, işletmeniz için en doğru analizi yaparak SEO anahtar kelimelerini doğru seçerek internette bulunmanızı sağlıyor, Türkiye'nin en güçlü sunucuyu kullanması, reklam metni ve kalitenizi yansıtacak kelimeler görseller tasarlanmakta, sosyal medya danışmanlığı ile aktif olmanızı, google ads uzmanları ile plan yönetim işleyişini doğru yaparak işletmenizin kâr etmesini sağlamaktadır.

Dijmed Teknoloji

Sadece para için çalışırsanız, hiçbir zaman başarılı olamazsınız ancak yaptığınız işi severseniz ve müşteriyi birinci planda tutarsanız başarı sizin olur.
Dijmed Teknoloji

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM