Dijmed Teknoloji

Sosyal Medya Reklamları

Markanızın Sosyal Medyadaki Varlığını Arttırmak İçin
Dijmed Teknoloji

Sosyal Medya Reklamları Çorlu
Sosyal Medya Reklamları Hizmeti

Sosyal Medya Reklamları

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Dijmed Teknoloji olarak sosyal platformların sunduğu gelişmiş hedefleme teknolojilerini kullanarak yeni kullanıcılara ulaşmanızı ve web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar dokunmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları Çorlu
Sosyal Medya Reklamları Hizmeti

Dijmed Teknoloji, sosyal medya reklamlarımız ile insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olmaktayız. Web sitenize doğru hedef kitleyi yönledirmek için bu reklam ağlarını bizim hizmetimiz içerisinde kullanabilirsiniz.


Sosyal Medya Reklamları Çorlu
Sosyal Medya Reklamları

Dijmed Teknoloji reklamlarınızı tasarlıyor, kampanyalarınızı oluşturuyor, verileri düzenli olarak analiz ediyor bu sonuçlara göre satışlarınızı ve marka bilinirliliğinizi artırmaya odaklanıyoruz.


Facebook ve Instagram Reklamları, platformda çok fazla zaman harcayan potansiyel müşteri hacmi nedeniyle genellikle müşterilerimiz için en karlı kanaldır. Ayrıca, birçok müşteri sosyal medyada yaptıkları araştırma ve önerilere dayanarak satın alma kararları alıyorlar. Sizde bu sayede bizimle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

Sosyal Medya Reklam Avantajları:
  Düşük maliyetlerle reklam vermenin en akıllı yollu
 • Sosyal medya reklamları, ürün veya hizmetlerinizi tanıtarak web sitenize ziyaretçi çekmenin en uygun yollarından biridir. Büyük pazarlama maliyetlerine gerek duymaksızın, dilediğiniz bütçeyi belirleyerek hemen reklam vermeye başlayabilirsiniz.
  • Gelişmiş hedefleme teknolojisi ile nokta atışı reklamlar gösterin
 • Sosyal medya platformları yaş, konum, ilgi alanı, cihaz ve kullanıcı davranışları gibi gelişmiş hedefleme seçenekleri sunar. Bu sayede sadece ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenebilecek kullanıcılara reklam göstermiş olursunuz.
  • Hızlı sonuç elde edin
 • Sosyal medya reklamları hedef kitlenize anında ulaşmanızı sağlar. Böylece reklam verme hedeflerinize göre web sitenize trafik çekebilir, ürün veya hizmetlerinizin satışlarını kısa sürede artırabilirsiniz.
 • Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz:
   Facebook Reklamları
 • Facebook’ta potansiyel müşterilerinize ulaşın. 2 milyon işletme, hedef kitlesine ulaşmak için Facebook reklamlarını kullanıyor. 2 milyardan fazla kullanıcısıyla, en etkili sosyal medya mecrasında reklam vererek yeni potansiyel müşterilerinize Dijmed Teknoloji sayesinde ulaşın.
  • Instagram Reklamları
 • Instagram ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Instagram kullanıcılarının yüzde 80’i bir ürün veya hizmeti bu sosyal mecra sayesinde keşfetti. Ürün ve hizmetlerinizi, göz alıcı tasarım ve detaylı hedeflemeler ile kitlenize sunarak satışlarınızı arttırmanız için Dijmed Teknoloji ile çalışın.
  • YouTube Reklamları
 • Kullanıcıların internette en çok zaman geçirdiği etkinkinlerden biri de video izlemek. Dünya’nın en büyük ikinci arama motoru olan Youtube’da, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili videoları hedef kitlenize Dijmed Teknoloji ile ulaşarak farkındalığınızı artırın!
  • Hesap Yönetimi
 • Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram ve Facebook, sesinizi kitlelere duyurmak için oldukça elverişlidir. Hem Facebook hem de Instagram hesaplarınızın içerik yönetimi Dijmed Teknoloji güvencesi ve titizliği ile yapılmaktadır.
  • Twitter Reklamları
 • Twitter ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. 350 milyona yakın bir kitleyi barındıran Twitter, her geçen gün önemini artırırken beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Yapılan son araştırma sonuçlarına göre Türkiye, 11.8 milyon aktif kullanıcı sayısı ile Dünya’da 6, Avrupa’da ise İngiltere’den sonra ikinci sırada. Twitter’ın marka- müşteri arasında açık iletişim sağlaması ve şeffaf yapısı sayesinde potansiyel müşterileriniz ile kolayca iletişim kurmanız için Dijmed Teknoloji hizmetinizde.
  • LinkedIn Reklamları
 • Linkedin ile potansiyel müşterilerinize ulaşın. Toplamda 675 milyon kullanıcı sayısına ulaşan, aylık ise 227 milyon aktif kullanıcısı bulunan Linkedin, diğer mecralardan farklı olarak, şirketler arası alışveriş için çok daha uygun bir ortam. Özellikle ülkemizde kullanıcı sayısı her geçen gün artış gösterirken, son verilere göre bu sayı 7.5 milyona yaklaştı. Linkedin, ülkemizdeki şirketler için de önemli bir mecra olarak dikkat çekiyor. Platform, reklam kampanyasıyla ulaştığı kişilerin yarısından etkileşim aldı. Linkedin’i bir pazarlama aracı gibi kullanarak hedef kitlenize Dijmed Teknoloji ile ulaşın.

 • İşinde profesyonel deneyimli kadromuz ile sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz sayesinde markanızı sosyal mecralarda zirveye çıkarıp etkileşimlerinizi ve sayfa beğenilerinizi arttıyoruz. Sizde işletme hesaplarınızın 1.sıralarda yer almasını istiyorsanız Dijmed Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

  Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


  Bize Ulaşın

  Bize Ulaşın

  Dijmed: Dijital Mimarınız

  Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İLETİŞİM