Dijmed Teknoloji

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kurumsal Yapınızı Güçlendirmek ve Bulunabilirliğinizi Arttırmak İçin
Dijmed Teknoloji

Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimiz; sosyal medya yönetimi, kullanıcı etkileşimi arttırma, sosyal medya hesaplarınıza ait takipçileri arttırma, içerik geliştirme ve paylaşımlar, sosyal medya pazarlama fikirlerinin sunulması ve sosyal medya reklam yönetimi gibi çalışmaları içermektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Çorlu
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti

Dijmed Teknoloji, Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında; sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, hedef kitle oluşturma, online itibar yönetimi, sosyal medya uygulamaları, sosyal medya takibi, sosyal CRM, organik takipçi arttırma ve sosyal medya reklamları üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir. Tüm bu çalışmalar sayesinde firmanızın sosyal medyada gücü ve itibarı artacak, hedef kitleniz ile her an etkileşimde olacaksınız. Yapılacak çalışmalar, satış döngünüzde artış sağlayacaktır.


Sosyal Medya Danışmanlığı Çorlu
Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijmed Teknoloji sosyal medyalarınızı her zaman aktif tutarak işletmelerinizin sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.


Sosyal Medyada Sizin İçin Yaptıklarımız:
  İçerik Yönetimi
 • Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve gifler hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.
  • Moderasyon
 • Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.
  • Sosyal Medya Takibi
 • Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir.
  • Online İtibar ve Kriz Yönetimi
 • Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin eder, araştırır senaryoları çıkartır. Sonradan bu senaryolara uygun önlemler alır. Yaptığımız sosyal medya takibi sosyal medya uzmanlarımız tarafından yapılır krize sebep olabilecek konular belirlenir. Yayılım sağlanmadan önlem alınır ve krizin oluşmaması sağlanır.
  • Dijital PR
 • Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.
  • Sosyal Medya Yönetimi
 • Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

 • İşinde profesyonel deneyimli kadromuz ile sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz sayesinde markanızı sosyal mecralarda zirveye çıkarıp etkileşimlerinizi ve sayfa beğenilerinizi arttıyoruz. Sizde işletme hesaplarınızın 1.sıralarda yer almasını istiyorsanız Dijmed Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

  Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


  Bize Ulaşın

  Bize Ulaşın

  Dijmed: Dijital Mimarınız

  Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İLETİŞİM