Dijmed Teknoloji

Restoran Takip Programı

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayabilecek Sistem İçin Dijmed Teknoloji

Restoran Takip Programı Çorlu
Restoran Takip Programı Hizmeti

Restoran Takip Programı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Restoran otomasyon programı restoran-bar, cafe, fastfood, pastane ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri pratik bir yazılımdır. Basit kullanım özellikleri ile restaurant, cafe, bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir platformda gerçekleştirmektedir.

Stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyona kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Dijmed Teknoloji restoran ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanı sıra siparişleri hızlandırır, bu siparişleri aşçınıza kolay hızlı ve hatasız bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Restoran Takip Programı Çorlu
İOS Uygulama Yazılımı

Merkezi Yönetim sistemi ile etkili bir şekilde, şube yönetim takip ve tek merkezden yönetim sistemi ile bütün noktalarda takip sağlamaktadır ve Franchise takip sisteminde kendi alanında öncüdür. Restoran programları işletme ve yönetim faaliyetlerinin tamamının yazılım üzerinden yönetilmesine olanak sağlar. Bu teknoloji sayesinde adisyon sistemleri işlerinizi kolaylaştırarak adisyon fişi kesmenize gerek kalmayacaktır.


Restoran Takip Programı Çorlu

Dijmed Teknoloji Restoran Otomasyonu kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, kolay, pratik ve performanslı bir çalışma imkanı sunarak işletmenizin ve sizin yüzünüzü güldürecek. Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlemlerini gerçekleştirebilir, bu hraketler listesini yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık kasa raporları alabilir, dönemsel karlılıklarınızı inceleyebiliriniz.


İOS ve ANDROID mobil uygulamaları mevcuttur. Tüm uygulamalara entegredir.

Restoran takip programı hizmetimiz hakkında bilgi almak bizimle iletişime geçin.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM