Dijmed Teknoloji

Restoran Cafe Ürünleri Baskı

Tüm Türkiye'ye Matbaa Baskı Hizmeti Veriyoruz.

Restoran / Cafe Ürünleri Baskı Çorlu
Restoran / Cafe Ürünleri Baskı Hizmeti

Restoran / Cafe Ürünleri Baskı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Restoran ve cafeler baskı ihtiyacı oldukça fazla olan işletmelerdir. Bu nedenle de restoran ve cafelerde baskı fiyatları, işletme maliyetleri içerisinde oldukça büyük bir yer tutar.

Toplu Baskı Türkiye’nin her noktasından online olarak sipariş aldığı ve organize matbaa ile uygun fiyatlı baskı yapabildiği için, geleneksel matbaalara kıyasla çok daha iyi bir hizmet ve uygun fiyat sunar.

Restoran / Cafe Ürünleri Baskı Çorlu
Restoran / Cafe Baskı Ürünleri

Restoranlar matbaa tercihlerini yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tek bir matbaadan bulamadıkları için pek çok farklı matbaa ile aynı anda çalışma yoluna gidiyorlar. Örneğin, amerikan servis ürününü bir matbaada uygun fiyatlı olarak bulabilirken, baskılı stick şeker ürününü aynı matbaada uygun fiyatlara bulamıyor ya da aynı matbaa o ürünü hiç basmıyor. Bu durum da yeni maliyetlere ve operasyonel yüklere sebep oluyor.


İşte restoranların matbaaya dair tüm bu problemleri online matbaa Toplu Baskı ile tarih oldu. Toplu Baskı ile ihtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan ve uygun fiyatlarla verebilirsiniz. Menü’den Afiş’e, El İlanı’ndan Etiket’e, Amerikan Servis Baskı’dan Magnet’e, Bardak Altlığı’ndan Baskılı Gıda Dolum Ürünleri’ne kadar birçok çeşit baskı ürünü uygun fiyatlarla Toplu Baskı'da!

Restoran / Cafe Ürünleri Baskı Çorlu

TopluBaskı ailesi olarak Türkiye geneli binlerce kurumsal müşterimiz ile bugüne kadar 100 milyondan fazla baskı işlemi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek için TopluBaskı sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM