Dijmed Teknoloji

Menü Tasarım

Hayranlık Uyandıran Menüler İçin Tercihiniz Dijmed Teknoloji Olsun.

Menü Tasarım Çorlu
Menü Tasarım Hizmeti

Menü Tasarım

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren Restaurant, Cafe-Pub, Otel, Pastane gibi firmalar için profesyonel menü tasarımı ve baskı hizmetlerini Dijmed Teknoloji ayrıcalığı ile kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Kurumunuzu yansıtacak tasarım öğeleri kullanarak hazırlanan menülerinizde, müşterileriniz aradığını rahatlıkla bulacak ve tercihlerini yapmakta sıkıntı çekmeyeceklerdir bunun için gereken çalışma taslağını yapacağız.

Menüler için ihtiyaç duyacağınız; ürünlerinizi ve mekanınızı yansıtan fotoğraflar için profesyonel fotoğraflar kullanacağız ve menü içeriğiniz için metin yazarlığını üstlenerek ihtiyaçlarınızı a’dan z’ye karşılayacağız. Ayrıca mekanınızın içinde kullanacağınız masa kartları, flyerlar, paket servis broşürleri vb. her türlü görsel tasarımları özenle hazırlamaktayız.

Kurumların tanıtımı ve verdiği hizmetlerin anlaşılabilmesi için katalog, kurumsal materyaller hazırlanmaktadır. Bu materyaller, firmanızın prestijini artırmakta ve sizleri daha ön plana çıkarmaktadır. Cafe menü tasarımı ise restoran tarzı işletmelerin ürünlerinin tanıtıldığı broşürlerdir. Dijmed Teknoloji firması olarak bu hizmeti siz müşterilerimize en doğru şekilde sağlamakta ve restoranınıza ait tüm yiyeceklerin menü tasarımını yapmaktayız.

Menü Tasarım Çorlu
Şık, Zarif ve Kaliteli Tasarım

En şık Cafe menü tasarımları yapan firma olarak siz müşterilerimizin isteklerini de değerlendirmekteyiz. Uygun renkler ve özel stilli yazılar ile tasarımladığımız Cafe menü işlemi bittikten sonra isteğiniz üzerine belirttiğiniz sayıda çoğaltmaktayız


Menü Tasarım Çorlu
Profesyonel Tasarım

Piyasada baskı ve tasarım hizmetlerini sunan firma olarak, Cafe menü tasarımı işlerinde siz müşterilerimizin istediği detayları göz önünde bulundurmakta ve o şekilde hazırlamaktayız.


Restoran servisi ve Amerikan servisi içeriklerini de tasarlayan Dijmed Teknoloji olarak, menüde istediğiniz tüm tasarımları eksiksiz bir şekilde yapmaktayız. Özel Amerikan servisi içerikli Cafe menü tasarımı da yapan ve kaliteli hizmet sunan firma olarak, yazıların stillerini de uygun bir şekilde hazırlamaktayız.

Menü Tasarımı Nasıl Olmalı?
  • Cafenize Ait Yemeklerin Görseli Özel Bir Tasarımda Olmalı
  • Menüdeki Tasarımlar İlgi Çekici Olmalı
  • Menü Tasarımındaki Ögeler Özel Tasarımda Olmalıdır
  • Orijinal Bir Kalitede Olmalıdır
  • Menü, Markanın Kurumsal Konseptine Uygun Olmalıdır
  • Menüde Kullanılacak Ürün Fotoğrafları Menü İçin Çekilmiş ve Profesyonel Kalitede Olmalı
  • Şık, Aynı Zamanda Sade, Göz Yormayan, Bilgilendirici Bir Tasarım Olmalıdır

Dijmed Teknoloji ile profesyonel grafikerlerimiz sizlere en kısa süre içerisinde kaliteli menü ihtiyacınızı karşılamaktadır. Müşterileriniz menü içerisinde ki ürünlerinize bakarken aynı zamanda da o ürünleri gerçeklik hissiyatını verecek görseller ile gözlemlemesini istiyorsanız eğer hemen bizimle iletişime geçin. Çünkü tasarım içerisinde ki tüm ürünler tamamen 3D standartlarına göre olabildiğince en HD görüntü kalitesini oluşturması ve gerçekliği yansıtması adına tasarlanmaktadır. Baskı kalitesiyle birleşince de sizlere en ideal kaliteli bir menü tasarımı örneği ortaya çıkacaktır.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM