Dijmed Teknoloji

Kurumsal Ürünler Baskı

Tüm Türkiye'ye Kurumsal Ürünlerin Baskı Hizmetini Veriyoruz.

Kurumsal Ürünler Baskı Çorlu
Kurumsal Ürünler Baskı Hizmeti

Kurumsal Ürünler Baskı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Her ölçekteki firmanın Rulo, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt gibi belli başlı baskı ihtiyaçları vardır. Bu kurumsal baskı ihtiyaçları firmanın bulunduğu sektöre ve pazarlama stratejisine göre değişiklik gösterebilir. Firmaların baskı ürünlerinin temin edilmesindeki en büyük kaygıları uygun fiyat, yüksek kalite ve kolaylıktır.

Toplu Baskı, firmalara yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla ve kolaylıkla satın alma imkanı sunuyor. Sipariş ettiğiniz tüm baskı ürünleri son teknolojiler kullanılarak basılır ve adresinize kadar ücretsiz olarak gönderilir.

Kurumsal Ürünler Baskı Çorlu
Kurumsal Baskı Ürünleri

Kurumsal baskı ürünleri, firmaların markalarını öne çıkarmaları ve diğer firmalara karşı olan görünümlerini iyileştirmeleri açısından oldukça kritiktir. Örneğin, kartviziti iyi tasarlanmış ve kaliteli kağıt kullanarak basılmış bir firmanın yetkilisi, ilk defa görüştüğü başka bir firmanın yetkilisi üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakabilir. Bu da firmaların piyasada sağladığı güvende ve duruşta fayda sağlayarak firmanın değerine değer katar.


Kurumsal Ürünler Baskı Çorlu

Birçok firma düzenli aralıklarla baskı ürünü siparişi için matbaa süreçleri ile uğraşmak zorunda kalır. Bu süreçler tercih edilecek matbaaya göre oldukça zor veya maliyetli bir hal alabilir. Türkiye’nin en büyük promosyon matbaa sitelerinden olan TopluBaskı sayesinde ise siparişlerinizi uygun fiyatlarla online olarak verebilirsiniz.

Firmaların – çoğunluğu düzenli olmakla beraber – sıklıkla satın aldığı bazı baskı ürünleri ise şöyle; Kartvizit, Antetli Kağıt, Rulo, Diplomat Zarfı, Kaşe, Torba Zarf, Cepli Dosya, Kağıt Dosya ve Katalog. Bu ürünlerin yanı sıra sitemizde bulunan yüzlerce baskı ürünü de firmaların baskı ihtiyaçları için uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Siz de firmanız için ihtiyaç duyduğunuz baskı ürünlerini hemen sipariş edin, online matbaanın kolay ve uygun fiyatlı olan sitemizden sipariş verebilirsiniz.


TopluBaskı ailesi olarak Türkiye geneli binlerce kurumsal müşterimiz ile bugüne kadar 100 milyondan fazla baskı işlemi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek için TopluBaskı sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM