Dijmed Teknoloji

Katalog Tasarım

İmajınızı En İyi Yansıtan Katalog Tasarımı İçin Tercihiniz Dijmed Teknoloji Olsun.

Katalog Tasarım Çorlu
Katalog Tasarım Hizmeti

Katalog Tasarım

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Şirketiniz ya da markanız için hazırlayacağımız katalog tasarım sürecini soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz.

Tasarıma başlamadan önce mutlaka kurumunuzu sizden dinleriz. Kurumun değerlerini, şirket stratejisini, kısa ve uzun dönem hedeflerinizi öğrenmek isteriz. Önceki zamanlarda yapılan tasarımlar varsa mutlaka inceleriz. Sektördeki diğer oyuncuları öğrenerek onlarla ilgili detaylı bilgi toplarız. Doğru tasarımı yapabilmemiz için bu bilgiler bize ışık tutar.

Profesyonel bir katalog tasarımı kullandığı ürün ve hizmetlerin güçlü yönlerini vurgulayan görsellerinin yanında vurucu, odaklayıcı ve etkili metinleriyle de kendini gösterir. Gerekli tüm metin yazım işleri, redaksiyon ya da çeviri çalışmaları ile anahtar teslim hizmet verebiliriz.

Katalog Tasarım Çorlu
Her Çizgi Firmanızı Yansıtması İçin Çiziliyor

Katalog tasarımı konusunda yılların tecrübesini üzerinde taşıyan Dijmed Teknoloji özel tasarımlar, klasik tasarım çalışmaları ve en çok tercih edilen katalog çalışmalarını grafik tasarım personellerimizce ortaya çıkartarak katalog için kullanılacak kağıt kalitesi en özel şekilde ayarlanmaktadır. Özel baskı kalitesi sayesinde en orijinal resimler, firma faaliyet alanınız hizmetler, hakkımızda bölümlerinin ve iletişim bilgisi gibi olmazsa olmaz temel bilgiler kataloğu içeriğine dahil edilerek firmanızın kısa ve öz tanıtımı bu sayede kolayca sağlanmaktadır.


Katalog Tasarım Çorlu
Tasarım Noktasında Yenilikçiyiz

Kataloglarınızı müşterilerinize ulaştıracak şirketiniz hakkında kolayca bilgi almalarını sağlaya bilirsiniz almış olduğunuz işi özetleyen tanıtım yazılarının yani sıra isinize ait özel resimlerle katalog tasarımının kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir sininiz. Yapılan katalog tasarımlarının ardından müşteri kitlesine yeni yıl promosyon ürünleriyle birlikte tek bir paket halinde gönderilen kataloglar firma hakkında daha detaylı bilgi alınmasına, firmanın reklamının yapılmasına olanak sağlayan özel bir yöntem olarak kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir.


Her türlü katalog çalışması hizmetlerinden en kaliteli en ekonomik şekilde yararlanmanın yolu firmamız ile iletişim kurmaktan geçmektedir. Kaliteli baskı, işinize çözüm sunan doğru ve net anlatımlardan oluşan katalog tasarımı sizlerin firması içinde bulunması gereken özel bir çalışmadır.

Katalog Tasarımı Nasıl Olmalı
  • Marka Bütünlüğü Korunmalı
  • Kullanılan Materyaller Kaliteli Olmalı
  • Okunabilirlij Düzeyi Arttırılmalı
  • Kurumsal Kimliğe Uygun Tasarlanmalı
  • Bir internet sitesinin sadece görüntüden ibaret olmadığını, asıl yapılış amacının ne olduğunu biliyoruz.

Dijmed Teknoloji olarak firmanıza ya da markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları hazırlıyoruz. Çünkü bizler kusursuz bir sunumun ne demek olduğunu biliyoruz. Gelin, imajınızı en iyi yansıtan katalog tasarımını hazırlayalım.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM