Dijmed Teknoloji

E-ticaret Yazılımı

Gelişmiş Entegrasyonlar ve Destek Hizmetleri İçin Dijmed Teknoloji

E-ticaret Yazılımı Çorlu
E-ticaret Yazılımı Hizmeti

E-ticaret Yazılımı

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

E-ticaret altyapımız arama motorlarında en kaliteli sunucularla çok daha kolay üst sıralarda yer almanızı sağlayacak SEO modülleri ile hizmet veriyoruz. Dijmed Teknolojinin SEO uyumlu altyapı hizmetleri ile rakiplerinizin her zaman bir adım önde olun!

E-ticaret sitenizi gelişmiş entegrasyonlarla daha da güçlendiriyoruz! ERP, Pazaryeri, Ödeme Sistemi, Geliştirici Araç, Pazarlama ve Satış, Kargo ve Lojistik Entegrasyonları ile esnek, güvenli ve kapsamlı çözümler sunuyoruz.

E-ticaret Yazılımı Çorlu
E-ticaret Yazılımı

Dijmed Teknoloji olarak kolaylıkla yönetebileceğiniz ve müşterilerinize özel sistemleri sunabileceğiniz web sitelerinizin yazılımlarını HTML5, CSS3, Php ve Asp.net ile kodlayarak yapıyoruz. Web yazılım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ayrıca firmalara özel panelli web yazılım uygulamaları sunuyor, ihtiyaca yönelik analizler yaparak, katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.


E-ticaret Yazılımı Çorlu

Dijmed Teknoloji olarak amaçlarımızdan biri özellikle e-ticaret platformları yaratmak ve onları geliştirmek olduğundan, yapılanmamızı bu yönde belirlemek amaçlarımızın oluşturduğu eksende önemli bir yapı taşı oluştur.

  E-ticaretin tanımlanmış kabul görmüş iki çeşidi vardır ve sizlere sunduğumuz çeşitler Dijmed Teknolojide mevcuttur:

 • İlki B2C çeşididir;
 • Bu tanımda Business to Customer (Satıcıdan Alıcıya) yönü vardır. Yani üreticinin ya da satıcının ürettiği nihai ürünün son kullanıcı tarafından internet üzerinden talep edilerek, çeşitli ödeme araçlarından birini seçilerek yapılan e-ticaret türüdür. Firmamız bu türlü e-ticareti son kullanıcı hedefi ürün veya hizmetler sunan, satan müşterilerine uygulamaktadır. Özellikle internet üzerinden satılması uygun olan ürünleri (kitap, elektronik, hediyelik, çiçek, online hizmetler, üyelik, sarf malzemeleri, yazılım, reklam vb) üreten ya da satan müşterilere uygun görmekte ve ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

  B2C e-ticaretin en önemli ödeme aracı kredi kartıdır. Bu sayede satıcı firma birçok maliyetini sıfıra indirerek, günün 24 saatinin tümünü kullanarak, stok sorunu bile yaşamadan, pazarlama veya teşhir personeli istihdam etmeden satışını gerçekleştirir.

  Alıcı ise yerinden bile kalkmadan ihtiyaç duyduğu ürün ya da hizmeti rahatlıkla satın alarak, ayağına kadar getirtir. Alıcının dünyanın neresinde olduğunun her hangi bir önemi kalmamış, bu da ülkemizde ticari faaliyetlerini sürdüren müşterimiz için uluslar arası pazarlardan pay kapma fırsatı sunmuş bir hizmetimizdir.

 • İkinci çeşit ise B2B çeşididir;
 • Bu türlü e-ticarette Business to Business (Satıcıdan Satıcıya) tanımı yapılır. Yani ürün ya da hizmetin son kullanıcısı internetten ürün ya da hizmeti satın alan değildir. Aksine alıcı müşterilerine satın aldığı ürün ya da hizmeti satma amacındadır. Dahası üreticiden ya da satıcıdan satın aldığı bu ürünün ya da hizmetin bayisi konumundadır.

  Bu türlü ticarette ödeme yöntemi klasik ödeme yöntemleri olmaktadır. Çünkü toptan bir alışveriş söz konusudur; yani kredi kartı limitleri aralığında olmayan miktarlar ve cirolar yaşanmaktadır. Ürün ya da hizmetin toptancı tarzı çalışma biçimleri ile bayi ağı, organizasyonu olan firmaların e-ticaret çözümüdür.

 • Karma E-ticaret
 • Bir e-ticaret projesi aynı anda hem B2C hem de B2B uygulamalarını içinde barındırıyorsa Karma olarak adlandırılır. Ürün ya da hizmetlerin son kullanıcıya farklı miktar ve fiyatlarla, bayi ya da toptancıya ayrı tanımlanmış miktar ve fiyatlarla satılmasını sağlayan bir altyapıya sahiptir.


7/24 Teknik Destek hizmeti sunarak, e-ticaret sitenizin sorunsuz satışa devam etmesini sağlıyoruz. Oluşabilecek her soruna ise anında çözüm buluyoruz.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM