Dijmed Teknoloji

Afiş / Branda Tasarım

Size Özel Tasarımlarımız İçin Tercihiniz Dijmed Teknoloji Olsun.

Afiş / Branda Tasarım Çorlu
Afiş Branda Tasarım Hizmeti

Afiş Branda Tasarım

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Branda afiş, daha çok seçim dönemlerinde inşaat halindeki binalarda gördüğümüz, kiralık ve satılık gayrimenkullerde yazının daha büyük ve anlaşılır olması amacıyla, mağazaların panolarının üzerine kampanya ve indirimleri bildirmek için asılan reklam araçlar olarak düşünülüyor olsa da, aslında sektörlerin hemen hepsinde en çok kullanılan açık hava reklam ve bildirim ürünü Branda Afiş ürünleridir.

Brandanın yapıldığı malzeme ve kullanılan baskının kalitesi çok önemlidir. Uzun süre asılı kalacak olan ve her türlü dış etkiye maruz kalacak olan branda afişlerin uzun kullanım ömürlü olması masraf açısından önemlidir. Asılı kaldığı yerde sıcak ve soğuk havaya, rüzgara, toza, güneş ışığına maruz kalacak afişin kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekmektedir.

Her türlü reklam ve bilgilendirme işlemleri için kullanılabilecek afişlerin pazarlanmasında adet mecburiyeti yoktur. Alıcı ihtiyacı kadar afiş bastırmakta özgür bırakılmıştır. Günümüz şartlarında bu afişler bir apartman boyunda olabileceği gibi daha küçük ebatlarda da üretilebilir. Bu ürünlerin üretiminde güvenli kargo ve hızlı teslimat müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.

Afiş / Branda Tasarım Çorlu
Afiş Branda Hizmetimiz
  • Profesyonel Tasarım
  • Profesyonel Hizmet
  • Yüksek Kalitede Görseller
  • İstediğiniz Zamanda Size Ulaşır

İstediğiniz Ebatta Profesyonel
Tasarımımızla Hizmetinizdeyiz.

Dijmed Teknoloji olarak Branda Afiş tasarımı ve üretimi noktasında her ebatta çözümler üretebilmekteyiz. Çok geniş ebatlar için özel üretim standartları kullandığımız Branda Afiş ürünlerimiz, yüksek nitelikli malzemelerden üretilmekte olup, sentetik malzeme üzerine her türlü baskının yapılabildiği ürünlerdir.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM