Dijmed Teknoloji

E-Fatura

Dijmed Teknoloji İle Faturalarınızı Dijital Ortama Taşıyın

E-Fatura Çorlu
E-Fatura Hizmeti

E-Fatura

Etkileneceğinizden şüphemiz yok!

Dijmed Teknoloji İle kolay, hızlı ve sorunsuz şekilde E-faturaya geçebilirsiniz.

E-Fatura Çorlu
E-Fatura Hizmetimiz

Dijmed Teknoloji sayesinde sizde işletmenizi e-faturaya geçirebilir, kargo ve diğer zaman götüren işlemlerden tasarruf edebilirsiniz.

E-Fatura Çorlu

    E-Fatura Hizmetimiz
  • Şahıs şirketi iseniz elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan e-İmza’nızı, Anonim ve Limited Şirketler için ise yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden alabilirsiniz.
  • Geçiş yapmak istenen e-Dönüşüm ürünleri için Özel Entegratörünüz Dijmed Teknoloji'ye' başvuru yapılır. Eş zamanlı olarak edinilen mali mühür veya e-İmza ile Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB’)‘na ait (efatura.gov.tr) adresinden e-Fatura başvurusunda bulunulur.
  • Dijmed Teknoloji müşteri destek birimi aracılığıyla tarafınıza bir tanımlama linki gönderilir. Linki tıklamanız ve istenen alanları doldurmanız yeterlidir.
  • Firmanız ile ilgili doldurmuş olduğunuz bilgiler Dijmed Teknoloji tarafında doğrulandıktan sonra tarafınıza aktivasyon linki iletilir. Bu linki e-İmza veya mali mührünüz ile imzaladıktan sonra GİB’e Dijmed Teknoloji ile e-Fatura uygulamasını kullanacağınıza dair bildirim yapmış olursunuz. GİB’in başvurunuzu onaylaması ile birlikte tüm süreçleriniz tamamlanarak e-Fatura uygulamasına katılım sağlamış olursunuz.
  • ve daha birçok özelliğimiz ile Dijmed Teknoloji olarak hizmetinizdeyiz.


E-Faturaya geçiş süreciniz boyunca sizi ofisinizden dahi çıkarmadan tüm işlemlerinizi tamamlıyor, başvuru sürecinizi sizin için yönetiyor ve hesabınızı elektronik fatura kullanımına hazır hale getiriyoruz.

Hizmetlerimiz İçin Bizimle İletişime Geçin.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Dijmed: Dijital Mimarınız

Dijmed Teknoloji ayrıcalıklarıyla tanışmak,bilgi almak, müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM